16.11.2006 - OTEVŘENÍ PENZIONU "U TOMA"

Dne 16.11.2006 jsme slavnostně zahájili provoz penzionu U Toma, za přítomnosti zástupců Středočeského kraje.

Datum vložení: 18. 7. 2010 0:00
Datum poslední aktualizace: 18. 7. 2010 0:00
static-foto1 static-foto2 static-foto3 static-foto4

nahoru